Αποτελέσματα εισαγωγικών 2014

Το σχολείο μας > Εισαγωγή στα Πρότυπα Πειραματικά

Αποτελέσματα εξετάσεων 2014 για την εισαγωγή στην Α' Τάξη του 2ου Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Θεσσαλονίκης για το σχολικό έτος 2014-15
Ανακοίνωση

Οι πρώτοι 49 μαθητές (από Ματζίνος Δ. έως Ξενοκράτης Ε.) είναι επιτυχόντες. Στις θέσεις 50, 51 και 52 ισοβαθμούν τέσσερις (4) υποψήφιοι: Ασλάνη Φ., Γκατζά Β., Γραμματικοπούλου Γ. και Καϊμάκη Θ. Για την πλήρωση των θέσεων αυτών διενεργήθηκε κλήρωση ενώπιον των Γονέων-Κηδεμόνων των ισοβαθμούντων μαθητών, τη Δευτέρα 7/7/2014, σύμφωνα με το αρ. 14/3-7-2014 σχετικό του Βαθμολογικού Κέντρου Προτύπων Πειραματικών Σχολείων του Υ.ΠΑΙ.Θ., και η κατάταξη διαμορφώθηκε ως εξής: 50. Γκατζά Β., 51. Ασλάνη Φ., 52. Καϊμάκη Θ. Πρώτη επιλαχούσα είναι η Γραμματικοπούλου Γ. Από τη θέση 54 και εξής ακολουθούν οι υπόλοιποι επιλαχόντες.
Δείτε εδώ τη σειρά κατάταξης.

Οι γονείς και κηδεμόνες μπορούν να ενημερώνονται ατομικά για την αναλυτική βαθμολογία των παιδιών τους από την ηλεκτρονική εφαρμογή http://appsathenanetgr/pps. Οι γονείς και κηδεμόνες των επιτυχόντων μαθητών/τριών, εφόσον επιθυμούν να γίνει η εγγραφή του παιδιού τους στο Σχολείο μας, υποχρεούνται να προσκομίσουν βεβαίωση του Διευθυντή του Γυμνασίου εγγραφής, από 1 έως 5 Σεπτεμβρίου.