Θρησκευτικά: Επιμόρφωση ΠΕΚ

Δραστηριότητες > Διοργανώσεις Επιμορφώσεις

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΣΤΟ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘHΣΑΝ ΟΙ ΘΕΟΛΟΓΟΙ ΤΟΥ 1 ΠΕΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ .

Την Πέμπτη 17 Φεβρουαρίου 2011, δέκα θεολόγοι του 1ου ΠΕΚ Θεσσαλονίκης επισκέφθηκαν μαζί με τον Σύμβουλό τους, κ. Πολύβιο Στράντζαλη, στα πλαίσια της 2 Φάσης Επιμόρφωσης, το 2 Πειραματικό Γυμνάσιο και παρακολούθησαν το μάθημα των Θρησκευτικών από τη θεολόγο του Σχολείου μας, Σμαράγδα Φαρίδου, στα τμήματα του Γυμνασίου μας, Γ2΄, Β2΄ και Α2΄.
Δύο φωτογραφίες στο διάδρομο του Σχολείου μας.

C:\Users\user\Desktop\Istoselida omadopoiisi exagogi\Omadopoiisi\ObjImage\17 -2 -2011 . ΟΙ ΘΕΟΛΟΓΟΙ ΤΟΥ ΠΕΚ ΜΕ ΤΗ ΘΕΟΛΟΓΟ ΜΑΣ..jpg
C:\Users\user\Desktop\Istoselida omadopoiisi exagogi\Omadopoiisi\ObjImage\17-2-11 ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ Κ. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ..jpg