Ρητορικοί αγώνες 2013

Δραστηριότητες > Διοργανώσεις Επιμορφώσεις > 2012-13

Αγώνες Ρητορικής Τέχνης 2013

Για δεύτερη συνεχή χρονιά διοργανώθηκαν στο σχολείο μας Αγώνες Ρητορικής Τέχνης.
Οι διοργανωτές αισθάνονται την ανάγκη να εκφράσουν τις ευχαριστίες τους σε όλους τους κριτές που τόσο δίκαια και υπομονετικά αξιολόγησαν τους συμμετέχοντες ομιλητές και σε όλους τους χρονομέτρες που στήριξαν αυτήν την προσπάθεια.
Ένα μεγάλο "μπράβο" αξίζει και σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στους αγώνες και αγωνίστηκαν συνεργαζόμενοι με πάθος και άμιλλα.

Ευχαριστούμε επίσης θερμά την εταιρία "Ελληνικά Πετρέλαια" που ανέλαβε τη χορηγία αυτών των αγώνων και το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για την αμέριστη συμπαράστασή τους.

Για το πρόγραμμα των αγώνων πατήστε εδώ.
Για το δελτίο τύπου πατήστε εδώ.
Για να δείτε την πρόσκληση για τους Αγώνες Ρητορικής Τέχνης πατήστε εδώ.
Για να δείτε την αφίσα πατήστε εδώ.
Για τα αποτελέσματα των αγώνων πατήστε εδώ.

Για περισσότερες φωτογραφίες πατήστε εδώ.

C:\Program Files (x86)\WebSite X5 v8 - Evolution\Website01072010\ObjSlideShow\Rhtorikoi agones 2013\Afisa.jpg
C:\Program Files (x86)\WebSite X5 v8 - Evolution\Website01072010\ObjSlideShow\Rhtorikoi agones 2013\Prosklisi rhtorikon.jpg