Γιορτή Πολυτεχνείου 2010/11

Δραστηριότητες > Γιορτές > Πολυτεχνείο

Γιορτή Πολυτεχνείου
Στις 17 Νοεμβρίου γιορτάστηκε η επέτειος της εξέγερσης του Πολυτεχνείου την οποία διοργάνωσαν η φιλόλογος κυρία Ζωή Αντωνοπούλου και η καθηγήτρια Γερμανικών κυρία Φωτεινή Καραγκιαούρη με μαθητές των τμημάτων Α2 και Γ1, ενώ τον φωτισμό και τα ηχητικά είχε αναλάβει ο καθηγητής Φυσικής κύριος Αβραάμ Παπαδόπουλος. Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τον ταμία του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας κύριο Νίκο Κυριακίδη για όλη τη βοήθεια που μας πρόσφερε.
Για περισσότερες φωτογραφίες από τις πρόβες πατήστε εδώ και από την εκδήλωση εδώ.
Για το πρόγραμμα της γιορτής πατήστε εδώ.
Για τα κείμενα πατήστε εδώ.

C:\Users\user\Desktop\Istoselida omadopoiisi exagogi\Omadopoiisi\ObjImage\DSC02298.JPG
C:\Users\user\Desktop\Istoselida omadopoiisi exagogi\Omadopoiisi\ObjImage\DSC02288.JPG